Konečná tabuľka 6. ligy
Por. | Stolnotenisový oddiel | P. z. | Víť. | Rem. | Preh. | Skóre | Body |
1. | KST Hlohovec "D" | 22 | 19 | 0 | 3 | 285:111 | 60 |
2. |
ŠK Dobrá Voda "B" |
22 | 17 | 3 | 2 | 264:132 | 59 |
3. | STK Kočín-Lančár "B" | 22 | 16 | 0 | 6 | 243:153 | 54 |
4. | TJ Zavar | 22 | 15 | 1 | 6 | 263:143 | 53 |
5. | Družstevník Sasinkovo | 22 | 14 | 2 | 6 | 223:173 | 52 |
6. | ZŠK Mesta Vrbové "B" | 22 | 13 | 2 | 7 | 230:166 | 50 |
7. | ŠK Jaslovské Bohunice | 22 | 10 | 1 | 11 | 197:199 | 43 |
8. | Slovan Červeník | 22 | 7 | 3 | 12x | 176:220 | 38 |
9. | MTJ Piešťany "D" | 22 | 5 | 2 | 15 | 135:261 | 34 |
10. | STK Sokolovce | 22 | 5 | 1 | 16 | 145:251 | 33 |
11. | Biogal Špačince "D" | 22 | 3 | 0 | 19 | 141:255 | 28 |
12. | ŠKP Istra Leopoldov "B" | 22 | 0 | 1 | 21 | 84:312 | 23 |
Pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí vzájomné stretnutia.
Postup do 5. ligy: KST Hlohovec "D"; ŠK Dobrá Voda "B"
Zostup z 5. ligy: OSTK Malženice B
Výsledky - Jesenná časť - 1. zápasy
1. kolo - 1. - 7.10.2007 | 2. kolo - 8. - 14.2007 | 3. kolo - 15. - 21.10.2007 | |||
Piešťany D - Červeník | 1:17 | Špačince D - Piešťany D | 0:18 | Piešťany D - Zavar | 2:16 |
Zavar - Dobrá Voda B | 6:12 | Vrbové B - Sokolovce | 15:3 | J. Bohunice - Červeník | 8:10 |
J. Bohunice - Leopoldov B | 12:6 | Hlohovec D - Kočín-Lančár B | 16:2 | Sasinkovo - Dobrá Voda B | 9:9 |
Sasinkovo - Hlohovec D | 4:14 | Leopoldov B - Sasinkovo | 2:16 | Kočín-Lančár B - Leopoldov B | 13:5 |
Kočín-Lančár B - Vrbové B | 10:8 | Dobrá Voda B - J. Bohunice | 13:5 | Sokolovce - Hlohovec D | 1:17 |
Sokolovce - Špačince D | 12:6 | Červeník - Zavar | 8:10 | Špačince D - Vrbové B | 2:16 |
4. kolo - 22. - 28.2007 | 5. kolo - 29.10. - 4.11.2007 | 6. kolo - 5. - 11.11.2007 | |||
Piešťany D - Vrbové B | 11:7 | Piešťany D - J. Bohunice | 11:7 | Piešťany D - Hlohovec D | 3:15 |
Špačince D - Hlohovec D | 3:15 | Sasinkovo - Zavar | 11:7 | Leopoldov B - Vrbové B | 2:16 |
Leopoldov B - Sokolovce | 5:13 | Kočín-Lančár B - Červeník | 10:8 | Špačince D - Dobrá Voda B | 4:14 |
Dobrá Voda B - Kočín-Lančár B | 8:10 | Sokolovce - Dobrá Voda B | 6:12 | Červeník - Sokolovce | 11:7 |
Červeník - Sasinkovo | 9:9 | Leopoldov B - Špačince D | 7:11 | Zavar - Kočín-Lančár B | 14:4 |
Zavar - J. Bohunice | 17:1 | Vrbové B - Hlohovec D | 8:10 | J. Bohunice - Sasinkovo | 7:11 |
7. kolo - 12. - 18.11.2007 | 8. kolo - 19. - 25.11.2007 | 9. kolo - 26.11. - 2.12.2007 | |||
Sasinkovo - Piešťany D | 12:6 | Piešťany D - Leopoldov B | 9:9 | Kočín-Lančár B - Piešťany D | 12:6 |
Kočín-Lančár B - J. Bohunice | 14:4 | Dobrá Voda B - Hlohovec D | 8:10 | Sokolovce - Sasinkovo | 6:12 |
Sokolovce - Zavar | 4:14 | Červeník - Vrbové B | 7:11 | J. Bohunice - Špačince D | 11:7 |
Červeník - Špačince D | 10:8 | Špačince D - Zavar | 4:14 | Vrbové B - Zavar | 12:6 |
Vrbové B - Dobrá Voda B | 9:9 | J. Bohunice - Sokolovce | 14:4 | Hlohovec D - Červeník | 18:0 |
Hlohovec D - Leopoldov B | 17:1 | Sasinkovo - Kočín-Lančár B | 6:12 | Leopoldov B - Dobrá Voda B | 2:16 |
10. kolo - 3. - 9.12.2007 | 11. kolo - 10. - 16.12.2007 | ||
Piešťany D - Dobrá Voda B | 5:13 | Sokolovce - Piešťany D | 14:4 |
Červeník - Leopoldov B | 11:7 | Špačince D - Kočín-Lančár B | 2:16 |
Zavar - Hlohovec D | 7:11 | Vrbové B - Sasinkovo | 6:12 |
J. Bohunice - Vrbové B | 9:9 | Hlohovec D - J. Bohunice | 15:3 |
Špačince D - Sasinkovo | 3:15 | Leopoldov B - Zavar | 1:17 |
Kočín-Lančár B - Sokolovce | 14:4 | Červeník - Dobrá Voda B | 7:11 |
Výsledky - Jarná časť - odvety
12. kolo - 14. - 20. 1.2008 | 13. kolo - 21. - 27.1.2008 | 13. kolo - 21. - 27.1.2008 | |||
Červeník - Piešťany D | 9:9 | Piešťany D - Špačince D | 11:7 | Zavar - Piešťany D | 15:3 |
Dobrá Voda B - Zavar | 9:9 | Sokolovce - Vrbové B | 7:11 | Červeník - J. Bohunice | 8:10 |
Leopoldov B - J. Bohunice | 4:14 | Kočín-Lančár B - Hlohovec D | 10:8 | Dobrá Voda B - Sasinkovo | 13:5 |
Hlohovec D - Sasinkovo | 14:4 | Sasinkovo - Leopoldov B | 16:2 | Leopoldov B - Kočín-Lančár B | 1:17 |
Vrbové B - Kočín-Lančár B | 10:8 | J. Bohunice - Dobrá Voda B | 8:10 | Hlohovec D - Sokolovce | 13:5 |
Špačince D - Sokolovce | 11:7 | Zavar - Červeník | 11:7 | Vrbové B - Špačince D | 10:8 |
15. kolo - 4. - 10.2.2008 | 16. kolo - 11. - 17.2.2008 | 17. kolo - 18.2. - 2.3.2008 | |||
Vrbové B - Piešťany D | 12:6 | J. Bohunice - Piešťany D | 17:1 | Hlohovec D - Piešťany D | 15:3 |
Hlohovec D - Špačince D | 13:5 | Zavar - Sasinkovo | 12:6 | Vrbové B - Leopoldov B | 13:5 |
Sokolovce - Leopoldov B | 16:2 | Červeník - Kočín-Lančár B | 6:12 | Dobrá Voda B - Špačince D | 10:8 |
Kočín-Lančár B - Dobrá Voda B | 6:12 | Dobrá Voda B - Sokolovce | 14:4 | Sokolovce - Červeník | 9:9 |
Sasinkovo - Červeník | 11:7 | Špačince D - Leopoldov B | 15:3 | Kočín-Lančár B - Zavar | 8:10 |
J. Bohunice - Zavar | 7:11 | Hlohovec D - Vrbové B | 11:7 | Sasinkovo - J. Bohunice | 10:8 |
18. kolo - 3. - 9.3.2008 | 19. kolo - 10. - 16.3.2008 | 20. kolo - 24. - 30.3.2008 | |||
Piešťany D - Sasinkovo | 8:10 | Leopoldov B - Piešťany D | 1:17 | Piešťany D - Kočín-Lančár B | 1:17 |
J. Bohunice - Kočín-Lančár B | 10:8 | Hlohovec D - Dobrá Voda B | 8:10 | Sasinkovo - Sokolovce | 15:3 |
Zavar - Sokolovce | 15:3 | Vrbové B - Červeník | 13:5 | Špačince D - J. Bohunice | 7:11 |
Špačince D - Červeník | 8:10 | Zavar - Špačince D | 14:4 | Zavar - Vrbové B | 8:10 |
Dobrá Voda B - Vrbové B | 10:8 | Sokolovce - J. Bohunice | 5:13 | Červeník - Hlohovec D | 6:12 |
Leopoldov B - Hlohovec D | 3:15 | Kočín-Lančár B - Sasinkovo | 11:7 | Dobrá Voda B - Leopoldov B | 15:3 |
21. kolo - 31.3. - 6.4.2008 | 22. kolo - 7.4 - 13.4.2008 | ||
Dobrá Voda B - Piešťany D | 18:0 | Piešťany D - Sokolovce | 5:13 |
Leopoldov B - Červeník | 7:11 | Kočín-Lančár B - Špačince D | 13:5 |
Hlohovec D - Zavar | 13:5 | Sasinkovo - Vrbové B | 11:7 |
Vrbové B - J. Bohunice | 13:5 | J. Bohunice - Hlohovec D | 13:5 |
Sasinkovo - Špačince D | 11:7 | Zavar - Leopoldov B | 15:3 |
Sokolovce - Kočín-Lančár B | 2:16 | Dobrá Voda B - Červeník | 18:0 |
Súpiska a úspešnosť jednotlivých hráčov Dobrej Vody
P. č. |
Meno |
P. z. |
Víťaz. |
Prehra |
Perc. úsp. |
1. | Jozef Ondruška | 88 | 88 | 0 | 100,00 |
2. | Pavol Ružička | 67 | 49 | 18 | 73,13 |
3. | Roman Kadlečík | 86 | 61 | 25 | 70,93 |
4. | Peter Ondruška | 53 | 15 | 38 | 28,30 |
5. | Peter Fujala | 45 | 16 | 29 | 35,56 |
6. | Tomáš Ondruška | 0 | 0 | 0 | 0 |
7. | Ladislav Gregorička | 13 | 5 | 8 | 38,46 |
Úspešnosť vo štvorhre:
P. č. |
Meno |
P. z. |
Víťaz. |
Prehra |
Perc. úsp. |
1. | Jozef Ondruška | 22 | 20 | 2 | 90,91 |
2. | Pavol Ružička | 20 | 10 | 10 | 50,00 |
3. | Roman Kadlečík | 22 | 19 | 3 | 86,36 |
4. | Peter Ondruška | 16 | 7 | 9 | 43,75 |
5. | Peter Fujala | 7 | 3 | 4 | 42,86 |
6. | Tomáš Ondruška | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
7. | Ladislav Gregorička | 1 | 1 | 0 | 100,0 |
>>> 1. zápasy Odvety <<<
1. kolo - 05. 10. 2007 6 : 12 TJ Zavar - ŠK Dobrá Voda "B" 9 : 9 17. 01. 2008 - 12.kolo
Vido M. 1,5 / 4,5 b. | Ondruška J. 4,5 / 4,5 b. Vido M. 2,5 / 4,5 b. | Ondruška J. 4,5 / 4,5 b.
Beňo A. 1,0 / 4,5 b. | Ružička P. 4,0 / 4,5 b. Beňo A. 2,0 / 4,5 b. | Ružička P. 2,0 / 4,5 b.
Černanský B. 1,0 / 4,5 b. | Kadlečík R. 3,5 / 4,5 b. Černanský B. 2,0 / 4,5 b. | Kadlečík R. 2,5 / 4,5 b.
Kubala V. 2,5 / 4,5 b. | Ondruška P. 0,0 / 4,5 b. Kubala V. 2,5 / 4,5 b. | Ondruška P. 0,0 / 2,5 b.
| Fujala P. 0,0 / 2,5 b.
2. kolo - 11. 10. 2007 13 : 5 ŠK Dobrá Voda "B" - ŠK Blava Jasl. Bohunice 10 : 8 25. 01. 2008 - 13.kolo
Ondruška J. 4,5 / 4,5 b. | Matovič T. 3,0 / 4,5 b. Ondruška J. 4,5 / 4,5 b. | Matovič T. 3,5 / 4,5 b.
Ružička P. 3,5 / 4,5 b. | Lehen Š. 1,0 / 4,5 b. Ružička P. 3,0 / 4,5 b. | Lehen Š. 1,0 / 4,5 b.
Kadlečík R. 3,5 / 4,5 b. | Gajarský P. 1,0 / 4,5 b. Kadlečík R. 2,5 / 4,5 b. | Gajarský P. 2,5 / 4,5 b.
Ondruška P. 1,5 / 2,5 b. | Junas T. 0,0 / 4,5 b. Ondruška P. 0,0 / 4,5 b. | Čápka J. 1,0 / 4,5 b.
Fujala P. 0,0 / 2,0 b. |
3. kolo - 19. 10. 2007 9 : 9 Družstevník Sasinkovo - ŠK Dobrá Voda "B" 5 : 13 31. 01. 2008 - 14.kolo
Surkoš M. 3,5 / 4,5 b. | Ondruška J. 4,5 / 4,5 b. Loffler P. st. 0,0 / 2,5 b. | Ondruška J. 4,5 / 4,5 b.
Mihočka R. 2,0 / 4,5 b. | Kadlečík R. 3,5 / 4,5 b. Mihočka R. 1,5 / 4,5 b. | Kadlečík R. 4,5 / 4,5 b.
Benuš B. 2,0 / 4,5 b. | Ondruška P. 1,0 / 4,5 b. Benuš B. 2,5 / 4,5 b. | Ondruška P. 1,0 / 4,5 b.
Loffler P. 1,0 / 4,0 b. | Fujala P. 0,0 / 4,5 b. Loffler P. ml. 1,0 / 4,5 b. | Ružička P. 3,0 / 3,5 b.
Páleník S. 0,5 / 0,5 b. | Loffler M. 0,0 / 2,0 b. | Gregorička L. 0,0 / 1,0 b.
4. kolo - 25. 10. 2007 8 : 10 ŠK Dobrá Voda "B" - STK Kočín-Lančár "B" 12 : 6 06. 02. 2008 - 15.kolo
Ondruška J. 4,5 / 4,5 b. | Mrázik S. 3,5 / 4,5 b. Ondruška J. 4,5 / 4,5 b. | Mrázik S. 2,0 / 4,5 b.
Ružička P. 2,0 / 4,5 b. | Hruška I. 2,5 / 4,5 b. Ružička P. 3,5 / 4,5 b. | Hruška I. 1,0 / 4,5 b.
Kadlečík R. 1,5 / 4,5 b. | Reško J. 2,0 / 4,5 b. Kadlečík R. 3,5 / 4,5 b. | Reško J. 2,0 / 4,5 b.
Ondruška P. 0,0 / 4,5 b. | Chnapko P. 2,0 / 4,5 b. Ondruška P. 0,5 / 2,5 b. | Chnapko P. 1,0 / 4,5 b.
| Fujala P. 0,0 / 2,5 b.
5. kolo - 03. 11. 2007 6 : 12 STK Sokolovce - ŠK Dobrá Voda "B" 4 : 14 14. 02. 2 008 - 16.kolo
Magala D. 2,0 / 4,5 b. | Ondruška J. 4,5 / 4,5 b. Magala D. 1,0 / 4,5 b. | Ondruška J. 4,5 / 4,5 b.
Piovarči I. 1,0 / 4,5 b. | Kadlečík R. 4,5 / 4,5 b. Piovarči I. 0,0 / 4,5 b. | Kadlečík R. 4,5 / 4,5 b.
Stolár A. 1,0 / 4,5 b. | Ondruška P. 1,5 / 4,5 b. Stolár A. 2,0 / 4,5 b. | Ondruška P. 0,5 / 0,5 b.
Tomášik M. 2,0 / 4,5 b. | Ružička P. 1,5 / 2,5 b. Tomášik M. 1,0 / 4,5 b. | Ružička P. 2,5 / 2,5 b.
| Fujala P. 0,0 / 2,0 b. | Fujala P. 1,0 / 4,0 b.
| Gregorička L. 1,0 / 2,0 b.
6. kolo - 10. 11. 2007 4 : 14 Biogal Špačince "D" - ŠK Dobrá Voda "B" 8 : 10 28. 02. 2008 - 17.kolo
Šulko V. 3,0 / 4,5 b. | Ondruška J. 4,5 / 4,5 b. Šulko V. 3,5 / 4,5 b. | Ondruška J. 4,5 / 4,5 b.
Šulko P. 0,0 / 4,5 b. | Kadlečík R. 3,5 / 4,5 b. Šulko P. 0,0 / 4,5 b. | Kadlečík R. 2,5 / 4,5 b.
Prochyra A. 0,0 / 4,5 b. | Ružička P. 3,5 / 4,5 b. Bohunický M. 3,5 / 4,5 b. | Ružička P. 2,0 / 4,5 b.
Prochyra M. 0,0 / 2,5 b. | Fujala P. 2,5 / 4,5 b. Kollár M.. 1,0 / 4,5 b. | Ondruška P. 1,0 / 2,5 b.
Kollár M. 1,0 / 2,0 b. | | Gregorička L. 0,0 / 2,0 b.
7. kolo - 18. 11. 2007 9 : 9 ZŠK Mesta Vrbové "B" - ŠK Dobrá Voda "B" 8 : 10 06. 03. 2008 - 18.kolo
Beluský M. 2,5 / 4,5 b. | Ondruška J. 4,0 / 4,5 b. Beluský M. 3,5 / 4,5 b. | Ondruška J. 4,0 / 4,5 b.
Kondáč M. 2,5 / 4,5 b. | Kadlečík R. 1,0 / 4,5 b. Kondáč M. 2,5 / 4,5 b. | Kadlečík R. 3,0 / 4,5 b.
Remiáš B. 0,5 / 4,5 b. | Ondruška P. 0,0 / 2,5 b. Remiáš B. 0,5 / 4,5 b. | Ondruška P. 0,0 / 1,5 b.
Figedy R. 3,5 / 4,5 b. | Ružička P. 3,0 / 4,5 b. Figedy R. 3,5 / 4,5 b. | Ružička P. 3,0 / 4,5 b.
| Fujala P. 1,0 / 2,0 b. | Fujala P. 0,0 / 3,0 b.
8. kolo - 22. 11. 2007 8 : 10 ŠK Dobrá Voda "B" - KST Hlohovec "D" 10 : 8 15. 03. 2008 - 19.kolo
Ondruška J. 4,5 / 4,5 b. | Jurík Ľ. 3,0 / 4,5 b. Ondruška J. 4,5 / 4,5 b. | Jurík Ľ. 3,5 / 4,5 b.
Ružička P. 2,5 / 4,5 b. | Kokeš T. 2,5 / 4,5 b. Ružička P. 3,0 / 4,5 b. | Kokeš T. 1,0 / 4,5 b.
Kadlečík R. 1,0 / 4,5 b. | Kurek P. 2,5 / 4,5 b. Kadlečík R. 2,5 / 4,5 b. | Kurek P. 0,5 / 0,5 b.
Ondruška P. 0,0 / 2,0 b. | Marcinka M. 2,0 / 4,5 b. Ondruška P. 0,0 / 2,5 b. | Marcinka M. 1,0 / 4,5 b.
Fujala P. 0,0 / 2,5 b. | Gregorička L. 0,0 / 2,0 b. | Štefek Ľ. 2,0 / 4,0 b.
9. kolo - 30. 11. 2007 2 : 16 ŠKP Iskra Leopoldov "B" - ŠK Dobrá Voda 3 : 15 27. 03. 2008 - 20.kolo
Čierny R. 2,0/ 4,5 b. | Ondruška J. 4,5 / 4,5 b. Čierny R. 2,0/ 4,5 b. | Ondruška J. 4,5 / 4,5 b.
Zenner G. 0,0 / 4,5 b. | Kadlečík R. 4,5 / 4,5 b. Bučko R. 1,0 / 4,5 b. | Kadlečík R. 2,5 / 2,5 b.
Stano S 0,0 / 4,5 b. | Ondruška P. 3,5 / 4,5 b. Stano S 0,0 / 4,5 b. | Ondruška P. 3,5 / 4,5 b.
Tóthová Z. 0,0 / 4,5 b. | Gregorička L. 3,5 / 4,5 b. Sýkora M. 0,0 / 4,5 b. | Fujala P. 2,0 / 4,0 b.
| Ružička P. 2,5 / 2,5 b.
10. kolo - 06. 12. 2007 5 : 13 Piešťany D - ŠK Dobrá Voda 0 : 18 03. 04. 2008 - 21.kolo
Ondruška J. 4,5 / 4,5 b. | Zajaček F. 2,0 / 4,5 b. Ondruška J. 4,5 / 4,5 b. | Ovšonka D. 0,0 / 4,5 b.
Ružička P. 1,5 / 2,5 b. | Urban M. 2,0 / 4,5 b. Ružička P. 1,5 / 2,5 b. | Tomiš P. 0,0 / 4,5 b.
Kadlečík R. 3,5 / 4,5 b. | Hulman R. ml. 1,0 / 4,5 b. Kadlečík R. 3,5 / 4,5 b. | Hulman R. ml. 0,0 / 4,5 b.
Gregorička L. 1,0 / 2,0 b. | Kollár I. 0,0 / 4,5 b. Fujala P. 1,0 / 2,0 b. | Kollár I. 0,0 / 4,5 b.
Fujala P. 2,5 / 4,5 b. |
11. kolo - 13. 12. 2007 7 : 11 Slovan Červeník - ŠK Dobrá Voda 0 : 18 10. 04. 2008 - 22.kolo
Lipták D. 3,5 / 4,5 b. | Ondruška J. 4,5 / 4,5 b. Ješko M. 0,0 / 4,5 b. | Ondruška J. 4,5 / 4,5 b.
Malovec A. 1,5 / 4,5 b. | Kadlečík R. 3,5 / 4,5 b. Ješko J. 0,0 / 4,5 b. | Kadlečík R. 4,5 / 4,5 b.
Kobolka Š. 1,0 / 4,5 b. | Ondruška P. 0,0 / 2,0 b. Lacheta S. 0,0 / 4,5 b. | Ondruška P. 4,5 / 4,5 b.
Hargaš R. 1,0 / 4,5 b. | Ružička P. 3,0 / 4,5 b. Herceg P. 0,0 / 4,5 b. | Fujala P. 4,0 / 4,0 b.
| Fujala P. 0,0 / 2,5 b. | Ružička P. 0,5 /0,5 b.